noviqt 359
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kak ste meitofe

+8
imamgotinNIK
Istinskiqt Az
haos of pen
_l_
pobyrkan359
Diam0nD
Meit Midaltan
SeLeCt_b0y
12 posters

Страница 31 от 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Вто Ное 17, 2015 7:00 pm

cholo simeone

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Ное 22, 2015 10:38 am

wazaaaaapppp
kak ste meitofe - Page 31 WCnKzwjItTA3QAAAABJRU5ErkJggg==

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Ное 22, 2015 10:40 am

kak ste meitofe - Page 31 2Q==

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Ное 22, 2015 10:40 am

kak ste meitofe - Page 31 Images?q=tbn:ANd9GcSNWZ7KLkCcRXGCk8qOo75y1eUffzi-dM0Yi-ug1oWBhFImV8gLww

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Съб Дек 05, 2015 3:14 pm

експелиармус

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Нед Дек 06, 2015 10:46 am

trqbvashe da vida v gogal ko e tui
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Дек 06, 2015 4:38 pm

hahahah
emi drewno zaklinanie...
gledaj dimentorite da ne te dokopat...

{}{}{} za mojte BFF

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Вто Дек 08, 2015 7:46 am

off sq sam na zabolekr... ojast...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Вто Дек 08, 2015 8:13 am

vadi go napravo
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Вто Дек 08, 2015 9:53 am

to ne ostanaha...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Съб Дек 12, 2015 10:28 am

awe nali beshe pisal tam v stariq 359 ... ot razni nikowe... i horata sa ti se wrazwali..
sq pokraj tfa s meglena i falshiwiq mail.. imalo i predi takawa slychka s falshiv mail i zapadnite medii se warzali..
i na nqkfa kompaniq i se dignali dwojno akciite.. ta si mislq..
ama s nqkfi falshiwi profili kato istqnski s mnogo gledaniq i laikowe i preateli she napraim tam prez hakerskite sajtowe deep web i tn... i she kypime eftini akcii.. i posle pochwame kampaniq edi si kwa she go precenim towa.. i posle w edin moment kato se dignat akciite i prodaame kwo... to togawa za den sa se kachili dvojno.. za den ako prodadesh dwojno si e syper kwo..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Нед Дек 13, 2015 8:09 am

a ne moje li prosto i az da doida da se napiq s tebe.. gledam si po4nal bez mene neska
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Дек 13, 2015 10:52 am

mn jasno che moje.. sledwashtata sabota sam v sf... na 19 li e kfo e..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by devailo Нед Дек 13, 2015 12:42 pm

A s 2 cherti написа:emi mai moeto freme f toq forgon izte4e...sled kato mi se izsraha na truda nqmam mqsto tuk fe4e

inak nqma taq godina za sq

А ве ти като постоянно сереш върху труда на другите не е проблем, пък като ти кажат нещо на теб и веднага наранен.... майкоооооооо ти и ако в реалния живот си такъв, а ти 100% си такъв, сигурно всеки ти сере на главата. СТЯГАЙТЕ СИ МОМЧЕ!

И тук всеки ти сере и пак пишеш и се мазниш.... пълен неудачник. И това е така, защото никой не ти обръща внимание в реалния живот и го търсиш тук. Като някой ти пише нещо веднага е best friend, пък като не – се превръща в предател, гей и т.н. Кой знае като някой ти пише и как се превъзбуждаш като малко дете.... мале. Ти си просто едно непораснало дете. Начинат ти на мислене, на поведение, на обличане всичко го издава, пък без значение, че си на 26г. НА 26г. СИ ВЕ! ВИЖ СА КЪВ СИ НЕКАДЪРНИК!
Време е да преосмислиш много сериозно поведението спрямо хората и мирогледа си спрямо света

ЧУВАШ ЛИ ВЕ ИВАЙЛО!

Постоянно недоволен, всички утайки, скучни, ретарди... Ебати злобата, ебати завистта.
А ТИ КЪВ СИ ВЕ?

На 26г. без приятели, без социален живот, девствен, даже сигурно и момиче не си докосвал през живота си, по цял ден пред компютъра, пише по форуми.... пълен ретард си ве.

И тея неща дето ги пишеш за наранените чувства, за best friend явно всичко е било наистина, а не няква ебавка. Аз си мислег , че нещо се базикаш, ама явно си адският депресант, някав супер чувтвителен, неуверен в себе си капут. Когато в другия 359 си писахме за Адвокат, Селект Бойз, ти наистина си мислел, че им се кефим както ти се кефиш на ГП... въй. Толкова ли не разбра, че това е ебавка и никой не ги слуша ми им пишем просто щото са неадекватни ве. Както Джорджано се връзва, както ГП се връзва, и и ти се връзваш. Същият наивник си като тях.

И престани да разсъждаваш от твойта гледна точка, представи си има и други. Ама ти откъде да знайш. Като не си се срещал с хора. Което е нормално, де. Те хората такива като тебе ги усещат и странат от тях. Както тук всеки се обърна срещу теб, защото си хейтър, а хейтърското поведение е най-отблъскващо. И като някой ти го напише мислиш, че се дразни с теб, а той просто ти казва истината.
Убеден съм, че реалността не си такъв, а точно обратното. Миличък, прикрит, винаги съгласен с околните, никога не влиза в конфликти... но те хората разбират, че това е маска и затова странат. БЪДИ СЕБЕ СИ ВЕ, МАЛОУМНИК!
И притежаваш уникалното качество да дразниш. Каквото и да напишеш или направиш дразниш. Как го правиш не знам - магьосник. И всичко което напишеш... все едно жена го пише: нараняваш ми чувствата, ооо я фък оф, nopenopenopenope, I don’t care.
Точно все една някоя префърцунена ядоса женка ги написала тея неща.


И какъв респект искаш като ти си човека написал това:
Цитирам по памет:
„Ама модератори вижте това: аз от началото на форума съпортвам и един път си позволих да троля и веднага ме бамнахте. Не може така. Разкайвам се и обещавам, че повече няма да правя така.”


Разкайвам се


повече няма да правя така.



Ебати и балъка.... майкооо.... ужс

Ти си един лузър, едно голямо нищо. Класически профил на клошар. И естествено като всеки клошат си мислиш, че си най добрия с римите  Laughing .  Това че слушаш Рик Рос не означава, че не си такъв. Хейтър, завистник, злобен плюе по успелите. На теб ще ти трябват 100 живота, за да направиш това, което те за един ве. Кефят те някакви инстументали обаче са по комерс или Лил Уейн рапите в/у тях и не ги слушаш, вместо това търсиш някаква алтернатива, например френски рап или разни друго лайна. Точно както клошарите, на които им се смееш. ТИ СИ СЪЩИЯТ ВЕ ПАЛЯК!

ЧУВАШ ЛИ МЕ ВЕ ДУДУК!

Само си те представям в по-мъжка компания как те пляскат по дупето и ти викат: мила, донеси ми бирата  Laughing
И как искаш да правиш форумна среща ве. Мидълтън го страх да излезе от тях, същият като тебе е той, йоши той мишок, знае само отстрани, а аз... въпреки че заставам винаги на страната на онеправданите и слабите, би ме било срам да излизам с такът като тебе, честно. Щях да се навия ако имаше надежда, ама ти си изпята песен.
И даже ако слушкаше щях да ти дам да ми духаш... ама наистина  Laughing . Че то като те гледам и с това поведение все една жена виждам.

Ти не си.... умния, забавния, купонджията, готиния, шефа на света. Ти си смотания, задръстения, девствения, балъка.
Шефа на света малееее... това само едно дете може да го измисли. И ти толкова жалък, че те човек само може да те съжалява.. нищо друго... нищо. Даже не може и да те намрази даже и това не можеш да направиш като хората, даже и това....
И сега и да ме напсуваш изобщо няма да се засегна, нито някой друг де. Те хората се засягат когато някой стойностен ги обиди, а ти... все едно да се ударя в ръба на леглото... същата работа... просто в предмет.... просто в едно нищо.
Толкова жалък, че човек не може и да се засегне от теб.

ЧУВАШ ЛИ ДУДУК!

Адски си отблъскващ ВЕ!

И като ти видях фейсбука, дудуче... стана ми много жал за теб. Направо стоях 5 минути забил на едно място и не можех да повярвам, че съм си писал с такъв лузър. Честно. Супер гадно ми стана. Все си мислех, че това, че в интернет пишат главно задръстените е някакъв мит, ама като те гледам и като видях някои от другите от другия359, явно не е. Ни слънце видели, ни жена, ни спорт.. нищо. Ужс.
И тея неща ти ги пиша да ти светна малко лампичката, бавняр. Щото явно нито от намеци нито от ирония разбираш. Все го приемаш като обида... а явно и има защо. Те хората се обиждат от истината.

И клиповете ти наистина за нищо не стават, смешник.

ЧУВАШ ЛИ МЕ ВЕ ГАНДАЛФ!

Ама не се отчайвай. Е виж го мишока йоши. И той на твойте години беше същият девствен, озлобен, завистлив... бил си чекии на спенс, пък сега: От плъх в мишка. И ти като него прикрит, мислиш се за умен, всичко ти е ясно, всичко разбираш, едва ли не света си върти около теб...ама не... и вместо да напишеш нещо директно, го пишеш по заобиколен начин, за да може после да се отметнеш или да го извъртиш така все едно си имал друго предвид. Същият си и ти мишок. Като момиченцата... точно като жените сте: никога нищо директно в очите, говерене по адрес на човека когато знаете, че той няма да чуе това, което казвате, злобата прикрита под друга форма... ама същите сте. Женички. И не се притеснявай за девствеността... и за тебе има някъде някой зъбат клошар на кафево... Просто трябва да се целиш в такива като тебе жалки, отчаяни.

Няма се сърдиш сега
ЧУЛИ ВЕ ИВАЙЛО!
“i nqkvi baluci si puskaha sme6nite pesni i kato im dadem adekvatna kritika i se obijdaha i ni psuvaha i vikaha 4e ni6to ne razbirame i kato postignem tova koeto sa postignali te (demek sme6na pesen v triper devet) togava da si davame mnenieto”
Няма се сърдиш, никой не ти е виновен че си жалък, просто отбелязвам фактите.

И нарочно ти пиша такът роман да те удари малко по простата глава, ама най много да си отрежеш вените. Него прави, че да не ми тежи после  Laughing

ИСКАМ ДА НАПИШЕШ:
“ИЗВИНЯВАМ СЕ И ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПРАВЯ ТАКА!”

ИНАЧЕ ЩЕ ПОСЛЕДВА ПЪЛНОТО ТИ УНИЩОЖЕНИЕ !!!!!


Laughing

devailo
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Дек 13, 2015 3:27 pm

a we iwailo
shto go naprawi be!? toj shteshe da ti dade da my dyhash, a ti...

izvinqwam se i powechw nqma da prawq tka...

smqtaj ko my e naprawil tfa da go napishi tyka...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Пон Дек 14, 2015 11:38 am

kak ste meitofe - Page 31 No_way_Neil_deGrasse_Tyson
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Пон Дек 14, 2015 11:43 am

cickitenazlati написа:kak ste meitofe - Page 31 No_way_Neil_deGrasse_Tyson

+sto miliona...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by a-to Сря Дек 16, 2015 7:45 am

DO "DEVAILO"

nema kvo da se izvinqvam, toq post koito si citiral az sym se ebaval takaq 4e cqloto ti mnenie e bazirano na edna ebavka i ne-istina

puka mi za neobosnovanoto negativno mnenie zaradi koeto napisah 4e napuskam forgona e ne sam go napusnal de

ima razni istini vuv mnenieto ti ama sa malko kato cqlo i nqma za kvo da se izvinqvam za vkusa si, kato ne6to ne mi haresva si go kazvam ( imam pravo nali svobodna durjava i forgon )

edinstveno bih se izvinil na vsi4ki i na sebe si ako naistina sym bil napisal 4e se razkaivam vuv stariq triper devet

ne sym siguren i nepomnq, naistina iskah da mi unbannat akaunta ot 2004-ta ama ako sum napisal tova za razkaivaneto verno e jalko Very Happy I SE IZVINQVAM ZA TOVA

samo se zamislqm(purvo koi si ti) vtoro za6to si tolkova anonimen i treto pove4eto ne6ta koito si napisal za men sum 100% siguren 4e vsy6tnost sa po aktualni za tebe.

aide kurzalevki

a-to
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by a-to Сря Дек 16, 2015 7:47 am

"И естествено като всеки клошат си мислиш, че си най добрия с римите"

tova nikoga ne sym go mislil, az si znam 4e ne moga da mislq rimi kude vyob6te ti hrumna tova?

are nqma da prava citat na vsi4ko da obqsnqvam kolko gre6i6 i nqma da te psuvam 4e pone za edno vqrno ne6to si napisal

ne si zaslujava za takiva anonimnici Very Happy

a-to
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Сря Дек 16, 2015 9:42 am

ama vkaraite malko predistoriq za da moje i siirjiite da razberem za kakvo stava duma





cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Сря Дек 16, 2015 9:48 am

flybeniq my se e prawil na preatel pak sq my wika che e nedonosche, puk parwiq ebe mnogo nedonoscheta, ama i se zastapwa za teh.. nesho takoa..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Сря Дек 16, 2015 10:19 am

kak ste meitofe - Page 31 Headache
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Пон Дек 21, 2015 12:38 am

a pa snosti v diskotekata dj beshe edin ot teq tam peeeseentaaa reklamata na mtel i ne mi pysna rae sremurd i blase blase blase... mrazq tozi tip...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Пон Дек 21, 2015 12:56 am

napsuva li go naum
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Пон Дек 21, 2015 1:17 am

mi te nakraq mi dawaha nekfi karti nekfi prostotii da im se mahna ot glavata shtot az mnogo im dosajdah...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by a-to Пон Дек 21, 2015 7:20 am

hoqta za teq dijei

az bqh na lor4eto karajova v sugar i ima6e tanciorka po cici yeee dosta qki bqha

a-to
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty chngi

Писане by as sam ti Чет Дек 31, 2015 11:04 pm

4ngi bonaciiii

as sam ti
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Пет Яну 01, 2016 11:07 pm

4ng meitos

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by cickitenazlati Съб Яну 02, 2016 9:47 pm

chingy . ima li oceleli
cickitenazlati
cickitenazlati
BASED MAJT
BASED MAJT

Брой мнения : 1109
mejtski tochki : 1668
Join date : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Гост Нед Яну 03, 2016 5:24 pm

baaam
nowa godia now awatar
aj chastito...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

kak ste meitofe - Page 31 Empty Re: kak ste meitofe

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 31 от 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите